Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare
