Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Normal
uk: Звичайне

en: About
uk: Про модуль

en: Migration
uk: Перенесення...
