Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Normal
ar: طبيعي

en: About
ar: حول
