Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད
