Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Normal
eu: Arrunta

en: About
eu: (r)i buruz
