Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Sync
hu: Szinkron

en: Normal
hu: Általános

en: About
hu: Leírás

en: Migration
hu: Költöztetés
