Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Normal
ja: ノーマル

en: About
ja: アバウト

en: Migration
ja: マイグレーション
