Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Normal
vi: Bình thường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Migration
vi: Nâng cấp
