Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Sync
tr: Senkronize et

en: About
tr: Hakkında

en: Migration
tr: Göç
