Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Normal
et: Tavaline

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine
