Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: About
my: အကြောင်း
