Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Preview comment
cs: Náhled komentáře

en: Active
cs: Aktivní

en: Module
cs: Modul

en: Field name
cs: Název pole

en: Location of comment submission form
cs: Umístění formuláře pro odeslání komentáře

en: Anonymous commenting
cs: Anonymní komentáře

en: Default comment setting
cs: Výchozí nastavení komentářů

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Migration
cs: Migrace

en: Default display mode
cs: Standardní režim zobrazení

en: Default comments per page
cs: Výchozí počet komentářů na stránku

en: Comment subject field
cs: Předmět komentáře

en: Revision timestamp
cs: Časové razítko revize

en: DB storage
cs: Úložiště databáze

en: The name of the format.
cs: Název formátu.
