Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Preview comment
af: Kommentaar voorskou

en: Active
af: Aktief

en: Location of comment submission form
af: Ligging van kommentaar toevoegingsvorm

en: Default comment setting
af: Verstek kommentaarverstelling

en: Default display mode
af: Verstek vertoon modus

en: Default comments per page
af: Verstek-hoeveelheid kommentare per bladsy

en: Comment subject field
af: Kommentaar onderwerpveld
