Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Preview comment
ast: Entever el comentariu

en: Active
ast: Activu

en: Field name
ast: Nome del campu
