Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Preview comment
az: Şərhi önizləyin

en: Active
az: Aktiv

en: Module
az: Modul

en: Field name
az: Sahə adı

en: Location of comment submission form
az: Şərh göndərmə formasının yeri

en: Anonymous commenting
az: Anonim şərh

en: Default comment setting
az: Defolt şərh ayarı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Teaser length
az: Teaser uzunluğu

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Default display mode
az: Defolt ekran rejimi

en: Default comments per page
az: Hər səhifə üçün defolt şərhlər

en: Comment subject field
az: Şərh mövzu sahəsi
