Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Preview comment
be: Перапрагледзець каментар

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: Field name
be: Назва поля

en: Location of comment submission form
be: Месца формы дапісваньню камэнтараў

en: Anonymous commenting
be: Ананімныя каментары

en: Default comment setting
be: Прадвызначаныя налады каментароў

en: Locked
be: Зачынены

en: Teaser length
be: Даўжыня цвялілкі

en: Default display mode
be: Прадвызначаны лад паказу

en: Default comments per page
be: Прадвызначаная колькасць камэнтараў на старонцы

en: Comment subject field
be: Поле тэмы камэнтару

en: Content type where this field is used.
be: Тып змесціва дзе ўжытае гэтае поле.

en: The role IDs which can use the format.
be: Ідэнтыфікатар ролі якая можа карыстаць гэты фармат.
