Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Preview comment
bg: Предварителен преглед на коментара

en: Active
bg: Активен

en: Location of comment submission form
bg: Място на формата за изпращане на коментари

en: Anonymous commenting
bg: Анонимно коментиране

en: Default comment setting
bg: Подразбиращи се настройки за коментарите

en: Default display mode
bg: Режим на показване по подразбиране

en: Default comments per page
bg: Подразбиращ се брой коментари на страница

en: Comment subject field
bg: Поле за тема
