Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Required
bs: Obavezno

en: Preview comment
bs: Pregledaj komentar

en: Active
bs: Aktivan

en: Field name
bs: Ime polja

en: Location of comment submission form
bs: Lokacija forme za objavljivanje komentara

en: Anonymous commenting
bs: Anonimni komentari

en: Default comment setting
bs: Defaultne postavke komentara

en: Locked
bs: Zaključano

en: Default display mode
bs: Defaultni prikaz

en: Default comments per page
bs: Defaultni broj komentara po stranici

en: Comment subject field
bs: Polje za naslov komentara
