Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Preview comment
ca: Previsualitza el comentari

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Location of comment submission form
ca: Ubicació del formulari de tramesa de comentaris

en: Anonymous commenting
ca: Comentari anònim

en: Default comment setting
ca: Paràmetres de comentaris predeterminats

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Teaser length
ca: Longitud del resum

en: Migration
ca: Migració

en: Default display mode
ca: Mode de visualització predeterminat

en: Default comments per page
ca: Comentaris per pàgina predeterminats

en: Comment subject field
ca: Camp d'assumpte del comentari

en: Revision timestamp
ca: Marca horària de la revisió

en: Format ID.
ca: ID del format.

en: The primary identifier for this version.
ca: L'identificador primari per aquesta versió.

en: Type (text, integer, ....)
ca: Tipus (text, enter, ....)

en: The machine name of field.
ca: El nom màquina del camp.

en: Weight.
ca: Amplada.

en: A name to show.
ca: Un nom per mostrar.

en: Status of widget
ca: Estat del giny

en: Content type where this field is used.
ca: Tipus de contingut on s'utilitza aquest camp.

en: Machine name of the node type.
ca: Nom màquina del tipus de node.

en: The name of the format.
ca: El nom del format.
