Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Preview comment
dz: སྔོན་ལྟ་བསམ་བཀོད།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Location of comment submission form
dz: བསམ་བཀོད་ཞུ་འབུལ་འབྲི་ཤོག་གི་གནས་ཁོངས།

en: Anonymous commenting
dz: མིང་མེད་བསམ་བཀོད་འབད་དོ།

en: Default comment setting
dz: སྔོན་སྒྲིག་བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས།

en: Default display mode
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཐབས་ལམ་བཀྲམ་བཏོན།

en: Default comments per page
dz: སྔོན་སྒྲིག་བསམ་བཀོད་ཚུ་ཤོག་ལེབ་རེ་རེ།

en: Comment subject field
dz: བསམ་བཀོད་དོན་ཚན་ས་སྒོ།
