Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Preview comment
el: Προεπισκόπηση σχολίου

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Location of comment submission form
el: Θέση της φόρμας υποβολής σχολίου

en: Anonymous commenting
el: Σχολιασμός από ανώνυμους χρήστες

en: Default comment setting
el: Προεπιλεγμένη ρύθμιση σχολίου

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Default display mode
el: Προεπιλεγμένος τρόπος προβολής

en: Default comments per page
el: Προεπιλογή για σχόλια ανά σελίδα

en: Comment subject field
el: Πεδίο θέματος σχολίου

en: Flag.
el: Σημαία.
