Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Preview comment
eo: Antaŭrigardu komenton

en: Active
eo: Aktiva

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Location of comment submission form
eo: Loko de komenta formularo

en: Anonymous commenting
eo: Anonima komentado

en: Default comment setting
eo: Defaŭltaj komentaj agordoj

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Default display mode
eo: Defaŭlta montra moduso

en: Default comments per page
eo: Defaŭltaj komentoj popaĝe

en: Comment subject field
eo: Komenta tema kampo
