Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Preview comment
et: Kommentaari eelvaade

en: Active
et: Aktiivne

en: Module
et: Moodul

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Location of comment submission form
et: Kommentaari postitamise vormi asukoht

en: Anonymous commenting
et: Anonüümne kommenteerimine

en: Default comment setting
et: Kommenteerimise vaikesätted

en: Locked
et: Lukus

en: Migration
et: Migreerimine

en: Default display mode
et: Vaikimisi esitusviis

en: Default comments per page
et: Vaikimisi kommentaaride arv lehe kohta

en: Comment subject field
et: Kommentaari pealkirja väli

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: Revision Log message
et: Versioonilogi teade

en: Format ID.
et: Formaadi ID.

en: Type (text, integer, ....)
et: Tüüp (tekst, täisarv, ...)

en: DB Columns
et: DB tulbad

en: The machine name of field.
et: Masinloetav välja nimi.

en: Weight.
et: Kaal.

en: A name to show.
et: Kuvatav nimi.

en: A description of field.
et: Välja kirjeldus.

en: The module that provides the field.
et: Moodul, millele väli kuulub.

en: Content type where this field is used.
et: Sisutüüp, milles välja kasutatakse.

en: Machine name of the node type.
et: Sisutüübi masinloetav nimi.

en: Human name of the node type.
et: Sisutüübi inimloetav nimi.

en: The module providing the node type.
et: Sisutüüpi sisaldav moodul.

en: Description of the node type.
et: Sisutüübi kirjeldus.

en: Help text for the node type.
et: Sisutüübi abitekst.

en: Title label.
et: Pealkirja silt.

en: Flag.
et: Olekumärge.

en: The original type.
et: Algne tüüp.

en: The name of the format.
et: Formaadi nimi.

en: Whether the format is cacheable.
et: Kas formaat on puhverdatav või mitte.

en: The role IDs which can use the format.
et: Rolli ID-d, mis formaati kasutada saavad.

en: The filters configured for the format.
et: Vastava formaadi jaoks seadistatud filtrid.
