Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Preview comment
eu: Aurreikusi iruzkina

en: Active
eu: Aktiboa

en: Module
eu: Modulua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Location of comment submission form
eu: Iruzkinak bidaltzeko inprimakiaren kokapena

en: Anonymous commenting
eu: Iruzkin anonimoa

en: Default comment setting
eu: Lehenetsitako iruzkin ezarpena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Default display mode
eu: Bistaratze modu lehenetsia

en: Default comments per page
eu: Lehenetsitako iruzkin orriko

en: Comment subject field
eu: Iruzkinaren gaiaren eremua

en: Weight.
eu: Pisua.

en: Widget type.
eu: Widget mota.

en: Status of widget
eu: Widgetaren egoera
