Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Preview comment
hr: Pregled komentara

en: Active
hr: Aktivno

en: Module
hr: Modul

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Location of comment submission form
hr: Lokacija obrasca za unos komentara

en: Anonymous commenting
hr: Anonimno komentiranje

en: Default comment setting
hr: Podrazumijevane postavke komentara

en: Locked
hr: Zaključano

en: Default display mode
hr: Zadani način prikaza

en: Default comments per page
hr: Zadani broj komentara po stranici

en: Comment subject field
hr: Polje naslova komentara
