Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Required
hu: Szükséges

en: Preview comment
hu: Előnézet

en: Active
hu: Aktív

en: Module
hu: Modul

en: Field name
hu: Mező neve

en: Location of comment submission form
hu: Hozzászólás-beküldő űrlap helyzete

en: Anonymous commenting
hu: Névtelen hozzászólás

en: Default comment setting
hu: Hozzászólások alapértelmezés szerinti beállítása

en: Locked
hu: Zárolt

en: Teaser length
hu: Bevezető hossza

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Default display mode
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenítési mód

en: Default comments per page
hu: Alapértelmezés szerinti hozzászólásszám oldalanként

en: Comment subject field
hu: Hozzászólás tárgy mezője

en: Revision timestamp
hu: Változat időbélyege

en: Revision Log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Format ID.
hu: Formátum azonosítója.

en: The primary identifier for this version.
hu: Ennek a verziónak az elsődleges azonosítója.

en: Type (text, integer, ....)
hu: Típus(szöveg, szám, ....)

en: Global settings. Shared with every field instance.
hu: Globális beállítások, megosztva az összes mezőpéldánnyal.

en: DB storage
hu: Adatbázis tároló

en: DB Columns
hu: Adatbázis oszlopok

en: The machine name of field.
hu: A mező programok által használt neve.

en: Content type where is used this field.
hu: Az ezt a mezőt használó tartalomtípus.

en: Weight.
hu: Súly.

en: A name to show.
hu: Egy megjelenítendő név.

en: Widget type.
hu: Felületi elem típusa.

en: Serialize data with widget settings.
hu: Szerializált adat, felületi elem bellításokkal.

en: Serialize data with display settings.
hu: Szerializált adat, megjelenítési beállításokkal.

en: A description of field.
hu: A mező egy leírása.

en: Module that implements widget.
hu: A felületi elemet implementáló modul.

en: Status of widget
hu: Felületi elem állapota

en: The module that provides the field.
hu: A mezőt biztosító modul.

en: Content type where this field is used.
hu: Tartalomtípus, ahol ez a mező használatban van.

en: Machine name of the node type.
hu: A tartalomelem típusának programok által használt neve.

en: Human name of the node type.
hu: A tartalomtípus beszédes neve.

en: The module providing the node type.
hu: A tartalomtípust biztosító modul.

en: Description of the node type.
hu: A tartalomtípus leírása.

en: Help text for the node type.
hu: Ehhez a tartalomtípushoz tartozó súgó szöveg.

en: Title label.
hu: Cím cimke.

en: Flag indicating the node type has a body field.
hu: Jelző érték, mely megmutatja, hogy a tartalomtípusnak van törzs mezője.

en: Body label.
hu: Törzscímke.

en: Minimum word count for the body field.
hu: A törzs mezőben minimálisan megadandó szavak száma.

en: Flag.
hu: Jelölő.

en: The original type.
hu: Az eredeti típus.

en: The name of the format.
hu: A formátum neve.

en: Whether the format is cacheable.
hu: A formátum gyorsítótárazható-e.

en: The role IDs which can use the format.
hu: A szerepkör azonosítója (ID), akik használhatják ezt a formátumot.

en: The filters configured for the format.
hu: A formátumnak megfelelően beállított szűrők.
