Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Preview comment
hy: Նախադիտել մեկնաբանությունը

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Locked
hy: Արգելափակված
