Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Preview comment
jv: Tudhuhnā komèntar

en: Active
jv: Aktif

en: Module
jv: Modul

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Location of comment submission form
jv: Lokasi kanggo form pengisian komentar

en: Anonymous commenting
jv: Komèntar sākā jeneng ora dikenal

en: Locked
jv: Dikunci
