Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Required
kk: Қажетті

en: Preview comment
kk: Пікірді алдын ала көру

en: Active
kk: Белсенді

en: Location of comment submission form
kk: Пікір орналасуы ұсынылған формада

en: Anonymous commenting
kk: Анонимді пікір жазу

en: Default comment setting
kk: Пікірдің әдепкі теңшелімдері

en: Default display mode
kk: Көрсету режимі әдепкі

en: Default comments per page
kk: Бетке пікірлер әдепкі

en: Comment subject field
kk: Комментарийдын тақырыбын өрісі
