Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Preview comment
km: មើល​មតិ​យោបល់​ជា​មុន

en: Active
km: សកម្ម

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Location of comment submission form
km: ទីតាំង​របស់​ទំរង់​ដាក់ស្នើ​មតិយោបល់

en: Anonymous commenting
km: មតិយោបល់​អនាមិក

en: Default comment setting
km: ការកំណត់​មតិយោបល់លំនាំ​ដើម

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Default display mode
km: របៀប​បង្ហាញ​លំនាំដើម​

en: Default comments per page
km: មតិយោបល់​លំនាំដើម​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ​

en: Comment subject field
km: វាល​ប្រធានបទ​មតិយោបល់
