Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Required
ku: پێویستە

en: Preview comment
ku: پێشبینیکردنی بۆچوون

en: Active
ku: چالاکە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Anonymous commenting
ku: نووسینی بۆچوون بۆ نەناسراوان

en: Locked
ku: کلیلدراوە
