Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų kiekis puslapyje

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis
