Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Preview comment
lv: Priekšskatīt komentāru

en: Active
lv: Aktīvs

en: Module
lv: Modulis

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Location of comment submission form
lv: Komentāra iesniegšanas formas atrašanās vieta

en: Anonymous commenting
lv: Anonīma komentēšana

en: Default comment setting
lv: Noklusējuma komentāru iestatījums

en: Locked
lv: Slēgts

en: Teaser length
lv: Ievada garums

en: Migration
lv: Migrācija

en: Default display mode
lv: Noklusējuma attēlojuma režīms

en: Default comments per page
lv: Noklusējuma komentāri katrā lapā

en: Comment subject field
lv: Komentāra tēmas lauks

en: Revision Log message
lv: Revīzijas Žurnāla pieraksts

en: Body label.
lv: Satura etiķete.

en: Minimum word count for the body field.
lv: Minimālais vārdu skaits satura laukā.
