Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: Preview comment
mr: प्रतिक्रिया पुर्वदृष्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Locked
mr: कुपुपबंद
