Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Required
ne: आवश्यक

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: Active
ne: सक्रिय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
