Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Required
nn: Påkrevd

en: Preview comment
nn: Førehandsvis kommentar

en: Active
nn: Aktiv

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Location of comment submission form
nn: Lokalisering av kommentar innsendingskjemaet

en: Anonymous commenting
nn: Anonym kommentering

en: Default comment setting
nn: Standard kommentarinnstilling

en: Default display mode
nn: Standard visningsmodus

en: Default comments per page
nn: Standard kommentarar per side

en: Comment subject field
nn: Tittelfelt for kommentar
