Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Preview comment
oc: Apercebut del comentari

en: Active
oc: Actiu

en: Module
oc: Modul

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Location of comment submission form
oc: Emplaçament del formulari de somission de comentari

en: Anonymous commenting
oc: Comentaris anonimes

en: Default comment setting
oc: Paramètres per defaut dels comentaris

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Default display mode
oc: Mòde d'afichatge per defaut

en: Default comments per page
oc: Comentaris per pagina per defaut

en: Comment subject field
oc: Camp subjècte del comentari
