Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Preview comment
pl: Podgląd komentarza

en: Active
pl: Aktywne

en: Module
pl: Moduł

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Location of comment submission form
pl: Lokalizacja formularza dodawania komentarzy

en: Anonymous commenting
pl: Anonimowe komentowanie

en: Default comment setting
pl: Domyślne ustawienia komentarzy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Teaser length
pl: Długość skrótu

en: Migration
pl: Migracja

en: Default display mode
pl: Domyślny sposób wyświetlania

en: Default comments per page
pl: Domyślna liczba komentarzy na stronie

en: Comment subject field
pl: Pole tytułu komentarza

en: Revision timestamp
pl: Znacznik czasowy wersji

en: Revision Log message
pl: Wpis do dziennika wersji

en: Format ID.
pl: ID formatu.

en: The primary identifier for this version.
pl: Podstawowy identyfikator tej wersji.

en: Type (text, integer, ....)
pl: Typ (tekst, liczba całkowita, ..)

en: Global settings. Shared with every field instance.
pl: Ustawienia globalne. Wspólne dla wszystkich egzemplarzy pola.

en: DB storage
pl: Baza danych

en: DB Columns
pl: Kolumny bazy danych

en: The machine name of field.
pl: Identyfikator systemowy pola.

en: Weight.
pl: Waga.

en: A name to show.
pl: Wyświetlana nazwa

en: Widget type.
pl: Typ kontrolki.

en: Serialize data with widget settings.
pl: Ustawienia serializacji danych za pomocą kontrolki.

en: Serialize data with display settings.
pl: Ustawienia serializacji danych za pomocą formatu wyświetlania.

en: A description of field.
pl: Opis pola.

en: Module that implements widget.
pl: Moduł implementujący kontrolkę.

en: Status of widget
pl: Status kontrolki

en: The module that provides the field.
pl: Moduł dostarczający pole

en: Content type where this field is used.
pl: Rodzaje zawartości, w których to pole jest używane

en: Machine name of the node type.
pl: Identyfikator systemowy typu zawartości.

en: Human name of the node type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu węzła.

en: The module providing the node type.
pl: Moduł dostarczający ten typ węzła.

en: Description of the node type.
pl: Opis typu węzła.

en: Help text for the node type.
pl: Tekst pomocy dla tego typu węzła.

en: Title label.
pl: Etykieta tytułu.

en: Flag indicating the node type has a body field.
pl: Wartość logiczna informująca o tym, czy ten typ węzła ma pole treści.

en: Body label.
pl: Etykieta treści

en: Minimum word count for the body field.
pl: Minimalna liczba słów w polu treści.

en: Flag.
pl: Znacznik.

en: The original type.
pl: Oryginalny typ.

en: The name of the format.
pl: Nazwa formatu.

en: Whether the format is cacheable.
pl: Czy format jest przechowywany w pamięci podręcznej.

en: The role IDs which can use the format.
pl: ID ról, które mogą używać tego formatu.

en: The filters configured for the format.
pl: Filtry skonfigurowane dla formatu.
