Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: Preview comment
fa: پیش‌نمایش نظر

en: Active
fa: فعال

en: Module
fa: ماژول

en: Field name
fa: نام میدان

en: Location of comment submission form
fa: موقعیت ورقه ارسال نظر

en: Anonymous commenting
fa: ثبت نظر به صورت ناشناس

en: Default comment setting
fa: تنظیماتپیشفرض نظر

en: Locked
fa: قفل شده

en: Default display mode
fa: روش نمایشپیشفرض

en: Default comments per page
fa: تعدادپیشفرض نظر‌ها در هر صفحه

en: Comment subject field
fa: میدان موضوع نظر
