Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Preview comment
sk: Náhľad komentára

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Location of comment submission form
sk: Umiestnenie formulára na odoslanie komentára

en: Anonymous commenting
sk: Anonymné komentovanie

en: Default comment setting
sk: Predvolené nastavenie komentárov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Default display mode
sk: Predvolený zobrazovací režim

en: Default comments per page
sk: Štandardný počet komentárov na stránke

en: Comment subject field
sk: Predmet komentára

en: Serialize data with widget settings.
sk: Serializovať dáta s nastaveniami widgetu.
