Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Required
sl: Obvezno

en: Preview comment
sl: Predogled komentarja

en: Active
sl: Aktiven

en: Field name
sl: Ime polja

en: Location of comment submission form
sl: Mesto obrazca za vpis komentarja

en: Anonymous commenting
sl: Anonimno komentiranje

en: Default comment setting
sl: Privzeta nastavitev komentarja

en: Default display mode
sl: Privzeti način prikaza

en: Default comments per page
sl: Privzeto število komentarjev na stran

en: Comment subject field
sl: Polje za naslov komentarja
