Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Required
th: จำเป็น

en: Preview comment
th: แสดงตัวอย่าง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Location of comment submission form
th: ตำแหน่งของกล่องตอบความคิดเห็น

en: Anonymous commenting
th: การตอบความคิดเห็นของผู้ใช้ที่ไม่ลงทะเบียน

en: Default comment setting
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Default display mode
th: รูปแบบการแสดงผล

en: Default comments per page
th: จำนวนความคิดเห็นต่อหน้า

en: Comment subject field
th: ช่องหัวข้อของความคิดเห็น

en: Revision timestamp
th: เวลาในการแก้ไข
