Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Preview comment
vi: Xem trước

en: Active
vi: Hoạt động

en: Field name
vi: Tên trường

en: Location of comment submission form
vi: Vị trí của biểu mẫu gửi bài bình luận

en: Anonymous commenting
vi: Bình luận ẩn danh

en: Default comment setting
vi: Cài đặt mặc định cho bài bình luận

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Migration
vi: Nâng cấp

en: Default display mode
vi: Chế độ hiển thị mặc định

en: Default comments per page
vi: Số lượng bài bình luận mặc định ở mỗi trang

en: Comment subject field
vi: Chủ đề bài bình luận
