Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Format
th: รูปแบบ

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: Migration
th: การโยกย้าย
