Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Format
tr: Biçim

en: Locked
tr: Kilitli

en: Migration
tr: Göç
