Migrate File Entities to Media Entities (2.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме
