Migrate File Entities to Media Entities (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"
