Migrate File Entities to Media Entities (2.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Teaser
is: Úrdráttur
