Migrate File Entities to Media Entities (2.0.10) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ
