Migrate File Entities to Media Entities (2.0.11) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Examples
my: ဥပမာများ
